JVD RB9391.1 Cestovný digitálny rádiom riadený budík JVD
1.1 Čas - 12/24-hodinový formát zobrazenia času- denné budenie < br>- kalendár do roku 2099- Rádiom riadený čas z Frankfurtu n. M... Celý popis
22,9 €
Doprava 3,5 €, Na sklade
Garantovaný nákup z Hodiny na stenu. Vždy niečo navyše Kúpiť cez Heureku Kúpiť
JVD RB9391.1
Najlacnejšie ponuky (4) JVD RB9391.1 0 recenzií Na sklade
Rádiom riadený cestovný budík JVD RB9391.1
Rádiom riadený cestovný budík JVD RB9391.1
132 recenzií Na sklade 1 ocenenie
Skladací digitálny rádiom riadený budík JVD RB9391.1
Skladací digitálny rádiom riadený budík JVD RB9391.1
93% (1 012×)Na sklade 1 ocenenie
Cestovný skladací budík JVD RB9391.1 s rádiom riadeným časom a češtinou
Cestovný skladací budík JVD RB9391.1 s rádiom riadeným časom a češtinou
Cestovný budík JVD RB9391.1
Recenzie JVD RB9391.1
Všetky (1) Overené (1) Pozitívne (1) Zobraziť všetky recenzie (1)
Popis produktu Cestovný digitálny rádiom riadený budík JVD 1.1 Čas - 12/24-hodinový formát zobrazenia času- denné budenie < br>- kalendár do roku 2099- Rádiom riadený čas z Frankfurtu n. M. (RCC) 1.2 Teplota - Rozpätie teploty merateľné senzorom: -9.9°C ~+ 60°C - Voliteľné jednotky °C / °F
Senzor stmievania (rozsvieti sa displej)
Zapnutie /vypnutie automatického podsvietenia
Deň v týždni je možné zobraziť v 10 jazykoch: nemčina, angličtina, francúzština, taliančina, holandčina, španielčina, dánčina, slovenčina, nórčina, ruština Rozmery: 70 mm Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
{"Obľúbené kategórie":[["Frkačky na oslavu","https://frkacky-na-oslavu.heureka.sk/"],["Tachometre na bicykel","https://tachometre-na-bicykel.heureka.sk/"],["Komínové kefy a štetky","https://kominove-kefy-stetky.heureka.sk/"],["Stojany na noty","https://stojany-noty.heureka.sk/"],["Satelitné karty","https://satelitne-karty.heureka.sk/"],["Školské tašky pre dievčatá","https://skolske-batohy.heureka.sk/f:25550:9468453/"],["Plastové jednorazové riady","https://jednorazovy-riad.heureka.sk/f:29318:29777063/"],["CCM suspenzory","https://hokejove-suspenzory.heureka.sk/f:35809:31966121/"],["Detské vláčiky Vagóny","https://drevene-vlaciky.heureka.sk/f:10325:214401/"],["Zmrzlinovače na točenú zmrzlinu","https://vyrobnik-zmrzliny.heureka.sk/f:42503:1/"]],"Vybrané značky":[["Budíky Buyee","https://budiky.heureka.sk/f:13458:35663571/"],["Budíky Froster","https://budiky.heureka.sk/f:13458:8736291/"],["Budíky Balvi","https://budiky.heureka.sk/f:13458:433646/"],["Budíky KRUGERMATZ","https://budiky.heureka.sk/f:13458:29949976/"],["Budíky Paladone","https://budiky.heureka.sk/f:13458:15086602/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať šnorchel?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-snorchel-c1432-19675/"],["Ako vybrať ústnu sprchu?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-ustnu-sprchu-c5393-20228/"],["Ako vybrať detské tričko alebo košeľu?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-detske-tricko-alebo-koselu-c2630-20331/"]],"Vybrané produkty":[["Trixie Myš Všudybylka 8 cm","https://hracky-pre-macky.heureka.sk/trixie-mys-vsudybylka-8-cm/"],["Wolfcraft 5206000","https://uholniky.heureka.sk/wolfcraft-5206000/"],["Buster Zubná pasta s enzýmami pre psy a mačky 50 ml","https://starostlivost-o-psi-chrup.heureka.sk/buster-zubna-pasta-s-enzymami-pre-psy-a-macky-50-ml/"],["Remmers Hartwachs Öl 0,75 l orech","https://oleje-na-drevo.heureka.sk/remmers-hartwachs-ol-0_75-l-orech/"],["LaQ Hamacron Constructor MINI Tanker 74ks","https://stavebnice-laq.heureka.sk/laq-hamacron-constructor-mini-tanker-74ks/"],["Šperkovnica JKBox SP826-A6","https://sperkovnice.heureka.sk/sperkovnica-jkbox-sp826-a6/"],["Merco držiak na plot DiGi2 pre sieťovačky a metly","https://vybavenie-tenisovych-kurtov.heureka.sk/merco-drziak-na-plot-digi2-pre-sietovacky-a-metly/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}