TFA 60.1011.12 0 recenzií
Nechcete mať mobil v spálni a napriek tomu potrebujete vstávať včas? Zvážte kúpu budíka TFA 60.1011.12, ktorý zaistí, že už nikdy nezaspíte. Budík je napájaný prostredníctvom... Celý popis
20,92 €
Doprava 5 €, Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.. Vždy niečo navyše Kúpiť cez Heureku Kúpiť
TFA 60.1011.12
Najlacnejšie ponuky (4) TFA 60.1011.12 92% (2 497×)Na sklade 1 ocenenie
TFA Dostmann 60.1011.12 Quartz detský budík 133 mm x 133 mm x 52 mm ružová, žltá; 60.1011.12
TFA Dostmann 60.1011.12 Quartz detský budík 133 mm x 133 mm x 52 mm ružová, žltá; 60.1011.12
89% (903×)Na sklade 1 ocenenie
Budík TFA 60.1011.12 (4009816020413)
Budík TFA 60.1011.12 (4009816020413)
92% (1 012×)Na sklade 1 ocenenie
TFA 60.1011.12 - Detský budík so zvukom koňa
TFA 60.1011.12 - Detský budík so zvukom koňa
Recenzie (0) TFA 60.1011.12 Hodnotenia produktu TFA 60.1011.12
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu Nechcete mať mobil v spálni a napriek tomu potrebujete vstávať včas? Zvážte kúpu budíka TFA 60.1011.12, ktorý zaistí, že už nikdy nezaspíte. Budík je napájaný prostredníctvom batérií. Analógový budík bude pekným doplnkom vašej spálne, vytvára dojem klasických hodín. Materiálom budíka je plast. Zásadné prednosti budíka TFA 60.1011.12 Tento spoľahlivý budík vás určite zobudí Ukazovateľ času: analógový Budík TFA prijíma energiu z klasických batérií Funkcie: budenie zvukovým signálom a čas riadený kryštálom Materiál: plast Rozmery: 13 × 13,2 × 5,2 cm Ďalšie funkcie budíka Prebudí vás zvukový signál.
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
{"Obľúbené kategórie":[["Kempingové stolíky","https://zahradne-stoliky.heureka.sk/f:20391:1/"],["Jazdecké a pracovné topánky","https://jazdecke-a-pracovne-topanky.heureka.sk/"],["Dámske kostýmy","https://damske-kostymy.heureka.sk/"],["Aparatúry pre klávesové nástroje","https://aparatury-pre-klavesove-nastroje.heureka.sk/"],["Čistiace prostriedky na nábytok","https://pripravky-na-drevo.heureka.sk/"],["Dámske prešívané bundy","https://damske-bundy.heureka.sk/f:37142:1/"],["Dekoratívna kozmetika Essence","https://palety-dekorativnej-kozmetiky.heureka.sk/f:26391:23548120/"],["Potápěčské sety","https://potapacske-masky.heureka.sk/f:25195:1/"],["Kladivá a palice","https://rucne-kladivo.heureka.sk/f:12262:8965789,7971149/"],["Kancelárske stoličky s opierkou hlavy","https://kancelarske-kresla.heureka.sk/f:15582:1/"]],"Vybrané značky":[["Budíky Balvi","https://budiky.heureka.sk/f:13458:433646/"],["Budíky GARNI","https://budiky.heureka.sk/f:13458:30843048/"],["Budíky Seiko","https://budiky.heureka.sk/f:13458:433631/"],["Budíky Froster","https://budiky.heureka.sk/f:13458:8736291/"],["Budíky IDSK","https://budiky.heureka.sk/f:13458:29423017/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať stojacu lampu?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-stojacu-lampu-c5788-20264/"],["Podľa akých parametrov vyberať prehozy čiže prikrývadlá?","https://www.heureka.sk/a/podla-akych-parametrov-vyberat-prehozy-cize-prikryvadla-c2995-20099/"],["Ako vybrať detskú deku?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-detsku-deku-c4807-19571/"]],"Vybrané produkty":[["Joola Robot Shorty","https://doplnky-na-stolny-tenis.heureka.sk/joola-robot-shorty/"],["Konig & Meyer 27195 Microphone stand","https://stojany-na-mikrofony.heureka.sk/konig-meyer-27195-microphone-stand/"],["Bio D prací prášok 1 kg","https://ekologicke-pranie.heureka.sk/bio-d-praci-prasok-1-kg/"],["Q-Connect QC026047 červený","https://permanentne-popisovace.heureka.sk/q-connect-qc026047-cerveny/"],["SanDisk SDDR-B531-GN6NN","https://citacky-pamatovych-kariet.heureka.sk/sandisk-sddr-b531-gn6nn/"],["Spinlord Feuerstich","https://potahy-na-rakety.heureka.sk/spinlord-feuerstich/"],["UMAX Náhradní řemínek pro U-Band P2 modrá UB532","https://remienky-k-inteligentnym-hodinkam.heureka.sk/umax-nahradni-reminek-pro-u-band-p2-modra-ub532/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}